JB-vitriinid ja seinaelemendid

Tootevalikusse kuuluvad vitriinid võimaldavad eksponaatide väljapanekut ja kaitset parimal võimalikul viisil. Valmistame hulgaliselt vitriine muuseumidele ja teistesse avalikesse asutustesse, sh kauplustele, näitustel kasutamiseks, toodete demoruumidesse, kontoritesse.

Tundlikud muuseumieksponaadid esitavad vitriinidele suuri nõudmisi. Seetõttu on meie sellealane valik arendatud eriti spetsiifiliseks. Erilised on näiteks õhuniiskuse ja temperatuuri reguleerimissüsteemiga varustatud vitriinid. Avalikes kohtades, nagu näiteks koolides ja raamatukogudes, on väga tähtis ka turvalisus. Kaupluses või messitingimustes võib terve vitriin olla keskendatud vaid ühele tootemärgile. Sel puhul saab rääkida nö „brändivitriinist“. Meie moodulvitriine võib lahti võtta ja uuesti koostada erineval kujul.

Meie tootevaliku seinaelemendid sobivad oma paljuvormilisuse tõttu näiteks vahelduvatele näituseekspositsioonidele. JB – seinaelemendisüsteem koosneb täiesti valmis, kergesti ühendatavatest seinamoodulitest. Seinamoodulite kerged konstruktsioonid hõlbustavad transporti ja paigaldust.

Tooterühmad

(Lingid avanevad uuel soomekeelsel kodulehel)

Tooteinfo

(Lingid avanevad uuel soomekeelsel kodulehel)