Alumiiniumist profiilisüsteemid, messikonstruktsioonid ja varustus

Kõrgekvaliteediliste sisustus- ja messikonstruktsioonide valmistaja ning maaletooja OY John Berger AB tegutseb aastast 1979. Firma täidab tellimusi projekteerimisest kuni valmiskonstruktsioonide paigaldamiseni. Eestis esindab firmat aastast 1997 John Berger Eesti OÜ.

John Berger Eesti OÜ-l on pikaajalised kogemused messide ehitus- ja kujundustööde alal. Oleme kujundanud näitusi ESTO päevadel Stokholmis, Helsinki päevadel Tallinnas, regiooni suurimaid videomesse Peterburis, ettevõtlusmesse Jõhvis, Põlvas, Viljandis ja Haapsalus ning Tallinna spordimesse. Samuti oleme valmistanud originaalkujundusega messistende mitmetele Eestis toimunud auto-, arvuti-, energeetika-, matka-, meditsiini-, toidu- ja ehitusmessidele.

  1. Pakume Teile võimalust üürida meilt näitusekonstruktsioone ja -varustust, tellida projekteerimis-, montaaži-, kujundus- ja laadimistöid, transpordi- ja tolliteenuseid seoses näitustel osalemisega nii Eestis kui ka välisriikides.
    OÜ John Berger Eesti omab kaasaegset näituse standardvarustust Syma-System kuni 600 ruutmeetri näitusepinna katmiseks stendidega (näituseboksidega). Komplekti kuuluvad seinakonstruktsioonid, mööbel, vaipkate ja elektriseadmed.
    Kuna meie standardsete näitusekonstruktsioonide (seinte) kõrgus on 2,5 või 2,3 m, võimaldab see luua paremaid eksponeerimistingimusi ka väikestes ja kitsastes ruumides.
  2. Meilt on võimalik tellida erikujundusega näitusestendide ehitustöid ning osta Syma-System näitusekonstruktsioone ja -varustust (sh vitriine, lette, valgustust jms) koos montaažitöödega. Syma-Systemi universaalsus pakub piiramatuid kujundusvõimalusi.
  3. John Berger Eesti OÜ müüb ja üürib kergeid kokkupandavaid EXPOLINC stende (välja on pakkuda 9 erinevat tooterühma paljude modifikatsioonidega) koos pildimaterjali valmistamisega. Nende eeliseks on kasutamise lihtsus, praktilisus ning vastupidavus, need on kergesti monteeritavad ja paigaldatavad. Fuajeedes, bürooruumides; seminaridel, messidel ja mujalgi täidavad nad pilkupüüdvalt oma müügiülesannet ning kaunistavad interjööri.

Oleme meeleldi valmis arutama Teie soove ning leidma sobiva lahenduse.

Tooterühmad

(Lingid avanevad uuel soomekeelsel kodulehel)

Tooteinfo