OÜ John Berger - Töötav ruumilahendus

OY John Berger AB on 1979. aastal rajatud ehitustarvikute, sisustus- ja esitlusmaterjalide valmistaja ning maaletooja. Lisaks pikaajalisele kogemusele on meie trumbid kvaliteetne ja laialdane tootevalik ning kõikehõlmavalt asjatundlik teenindus. Eestis esindab firmat John Berger Eesti OÜ aastast 1997.

Müüme sisustustarvikuid, nende komponente ja esitlusmaterjale. Meie firma kolmekümneaastase tegevusaja jooksul on kõige olulisem olnud toodete kõrge kvaliteet. Meie tootevalik on koostatud sihikindla ja pikaajalise töö tulemusena.

Meie ettevõte põhineb täielikult Soome kapitalil, kuid meil on pikaajalised koostööpartnerid mitmetes riikides. Laiaulatuslik hankevõrk tagab kliendile täpselt talle vajaliku toote.

Meie kliendina saad ühest kohast erinevaid teenuseid. Firma spetsialistid oskavad vastata ka keerukamaile küsimustele. Meie ettevõte ühendab esteetilised väärtused ja tehnilised oskused – töötav lahendus võib olle ka kauni välimusega.

John Berger Eesti OÜ pakub erinevaid võimalusi toodete eksponeerimiseks erinevates tingimustes, rahuldades nii ka nõudlikuima kliendi.

Samuti omab John Berger Eesti OÜ pikaajalisi kogemusi messide ehitustöö alal Eestis ja ka välismaal. Pakume Teile võimalust üüride meilt näitusekonstruktsioone ja -varustust, montaaži- ja kujundustöid näitustel.

Päevakohast